WatchOS 7 Apple Watch için Çıktı

WatchOS 7, Apple Watch kullanıcıları için piyasaya sürüldü. Nihai sürüm, bir beta geliştirme döneminden sonra artık herkes tarafından kullanılabilir.

watchOS 7, Apple Watch için yeni Apple Watch yüzleri, yeni bir uyku izleme uygulaması, el yıkama algılama ve zamanlayıcı, tek bir iPhone'dan birden fazla Apple Watch'u yönetmek için aile kurulumu (çocuklarının bir Apple Watch, ancak karşılık gelen iPhone yok), Aktivite uygulamasının yerini yeni özelliklerle devralan yenilenmiş bir Fitness uygulaması ve daha fazlası.

Ayrı olarak Apple, iPhone için iOS 14, iPad için iPadOS 14 ve Apple TV için tvOS 14'ü de piyasaya sürdü. MacOS Big Sur, aktif beta geliştirme aşamasındadır.

WatchOS 7 Uyumlu Apple Watch Modelleri

watchOS 7 güncellemesi Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5 ve Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE modelleriyle uyumludur.

WatchOS 7, Apple Watch Series 0 (birinci nesil), Series 1 veya Series 2 modelleriyle uyumlu değildir.

Apple Watch'ta watchOS 7'yi İndirme ve Yükleme

Apple Watch kullanıcıları, cihazlarıyla eşleştirilmiş iPhone'a iOS 14'ü indirmek ve güncellemek isteyecekler.

İPhone'da Watch uygulamasını açın
“Genel” e ve ardından “Yazılım Güncelleme” ye gidin
WatchOS 7 mevcut göründüğünde yükleyin

WatchOS güncellemelerini yüklemek biraz zaman alabilir, ancak ilginizi çekiyorsa bu numara ile uygulamayı hızlandırabilirsiniz.

Apple Watch veya iPhone'da yazılım güncelleme işlemini kesintiye uğratmayın.

Apple, watchOS 7'nin yanı sıra iPhone için iOS 14, iPad için ipadOS 14, Apple TV için tvOS 14 ve MacOS Catalina ve MacOS Mojave için Safari 14'ü de piyasaya sürdü. MacOS Big Sur aktif geliştirme aşamasındadır, ancak sonbaharda piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

Facebook
Twitter
Daha

LinkedIn
Yazdır

Tumblr
Pinterest

Cep
Reddit

Telgraf
Naber

Skype

İlişkili