Unc0ver ile Jailbreak iOS 13.5, İndirilebilir

Jailbreak hayranları, iPhone ve iPad için yeni bir unc0ver jailbreak'in mevcut olduğunu bilmekten memnuniyet duyabilirler.

Unc0ver jailbreak, iOS 11'den yeni piyasaya sürülen iOS 13.5 ve iPadOS 13.5'e kadar herhangi bir cihazda en çok imzalı iOS sürümlerine sahip tüm yeni iPhone, iPad ve iPod touch modellerini destekleyerek, onu daha geniş kapsamlı hapishanelerden biri haline getiriyor. Ve evet, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPad Pro ve temel olarak uygun bir sistem yazılımı sürümüne sahip diğer tüm modern iPhone ve iPad'leri içerir.

Jailbreak gelişmiş olarak kabul edilir ve bu nedenle iPhone ve iPad kullanıcılarının büyük çoğunluğu için önerilmez.

Jailbreak işlemi, cihazdaki güvenlik mekanizmalarının atlanmasını ve daha sonra üçüncü taraf yazılımların ve iOS veya iPadOS'ta değişikliklerin yapılmasını sağlar. Bu, cihazın kararsız hale gelmesine, beklendiği gibi davranmamasına veya güvenlik sorunlarına karşı savunmasız kalmasına neden olabilir.

Apple jailbreak yapılmış cihazları desteklemez ve daha önce iPhone veya iPad'i dengesiz yazılım deneyimleri, güvenlik sorunları veya hatta jailbreak yapılmış donanımın onarım hizmetini reddetme potansiyeli de dahil olmak üzere jailbreak yapmamanız için birçok neden önermiştir.

Risklere rağmen, bir cihazı jailbreak yapmakla ilgileniyorsanız, jailbreak yardımcı programını indirmek ve Mac veya Windows PC kullanarak bir iPhone, iPad veya iPod touch'ı nasıl jailbreak yapılacağını öğrenmek için unc0ver web sitesine bakabilirsiniz.

Unc0ver geliştirici sitesine buradan gidin

Jailbreaks, bir zamanlar örneğin internet tethering gibi başka türlü mevcut olmayan özellikler sunduğundan, iOS'un önceki günlerinde oldukça popülerdi. Ancak Apple, yıllar boyunca iOS ve iPadOS'a birçok yeni özellik eklediğinden, jailbreak yapmanın popülaritesi azaldı ve bu nedenle çoğunlukla cihazlarının görünümünü temsili gibi eylemler gerçekleştirmek için ileri düzey kullanıcılara, tamirciliklere, geliştiricilere ve jailbreak meraklılarına düşüyor, veya stok iOS sürümlerinde bulunmayan belirli ince ayarları ve özelleştirmeleri yüklemek için.

Jailbreak veya iOS 13.5 için unc0ver aracı hakkında düşünceleriniz mi var? Jailbreak yapan iPhone veya iPad ile ilgileniyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda görüşlerinizi paylaşın!

Facebook
heyecan
Daha

LinkedIn
Yazdır

Tumblr
pinterest

Cep
Reddit

Telgraf
Naber

Skype

İlişkili

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.