MacOS Catalina 10.15.2 Beta 1 Test İçin Çıktı

Apple, beta test programına katılan Mac kullanıcıları için ilk beta sürümünü veya MacOS Catalina 10.15.2'yi yayımladı.

İlk MacOS 10.15.2 beta 1 yapısı, 19C32e yapımı olarak gelir. Tipik olarak bir geliştirici beta derlemesi önce piyasaya sürülecek, ardından bir genel beta sürümü ile aynı derleme gelecek.

Muhtemelen MacOS Catalina 10.15.2 beta, belki de yeni işletim sisteminin bazı kullanıcıları tarafından bildirilen bazı Catalina problemlerini çözerek, MacOS Catalina'daki hata düzeltmelerine ve geliştirmelerine odaklanmaktadır.

MacOS Catalina beta test programına kayıtlı kullanıcılar şu anda mevcut olan en yeni macOS 10.15.2 beta güncellemesini Sistem Tercihleri'nin “Yazılım Güncelleme” bölümünden bulabilirler.

MacOS Catalina'nın en son kararlı son yapımı şu anda MacOS Catalina 10.15.1.

Apple aynı zamanda iOS 13.3 ve iPadOS 13.3 beta testlerini de yapıyor.

MacOS 10.15.2 Catalina'nın sonlandırılması ve piyasaya sürülmesi için bilinen bir zaman çizelgesi olmamasına rağmen, Apple son bir derleme yayınlamadan önce genellikle çeşitli beta sürümlerinden geçer. Bu, macOS 10.15.2’nin son sürümünün bir sonraki ay veya iki ay içerisinde doğru olacağını açıklayabilir.

MacOS sistem yazılımının önceki sürümlerini çalıştıran bazı Mac kullanıcıları, çeşitli nedenlerden dolayı MacOS Catalina güncellemesini ihmal etmeyi seçti. Önceki MacOS sürümleri için beta test programlarına kaydolduysanız ancak Catalina güncellemelerini manuel olarak göz ardı ettiyseniz, o zaman en son beta sürümünün mümkün olduğu gibi görünmesi için göz ardı edilen yazılım listesini silmeniz gerekir.

Facebook
heyecan
Daha

LinkedIn
baskı

Tumblr
pinterest

Cep
Reddit

Telgraf
Naber

Skype

İlgili