MacOS Big Sur 11.0.1 Beta 1 Test İçin Yayınlandı

Apple, MacOS Big Sur için beta test programına katılan kullanıcılar için macOS Big Sur 11.0.1 beta 1'i yayınladı. Beta ilk olarak geliştiricilere ulaştı, ancak aynı yapı genellikle kısa süre sonra herkese açık beta test edicilerine geliyor.

Versiyonlama biraz büyüleyici çünkü macOS Big Sur 11 henüz halka açıklanmadı. Yeni beta sürümünün neden sadece macOS Big Sur beta 11 olarak gelmediği açık değil, ancak belki bir sürüm hatası vardı veya belki de macOS Big Sur'un son sürümünün birkaç haftadır söylendiği gibi yakında çıkacak. şimdi.

MacOS Big Sur 11.0.1 Beta 1 Nasıl İndirilir

Her zaman olduğu gibi, herhangi bir yazılım güncellemesine devam etmeden önce, özellikle beta sürümleriyle, tüm Mac verilerini Time Machine ile tamamen yedeklediğinizden emin olun.

 Apple menüsüne gidin, ardından “Sistem Tercihleri” ni seçin
“Yazılım Güncelleme” yi seçin
“MacOS Big Sur beta 11.0.1” indirilebilir olarak göründüğünde güncellemeyi ve yüklemeyi seçin

Mac'in kurulumunu tamamlamak için yeniden başlatma gerektirecek.

MacOS Big Sur'un son sürümünün ne zaman halka sunulacağı belli değil, ancak cesur kullanıcılar, macOS Big Sur genel beta sürümünü isterlerse uyumlu herhangi bir Mac'e yükleyebilir.

MacOS Big Sur 11, daha fazla beyaz alan, daha parlak ve daha beyaz UI öğeleri, yeni yeniden tasarlanan simgeler, yenilenmiş Dock görünümü ve diğer bazı görsel değişikliklerle yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü görünümüne sahiptir. Ayrıca macOS Big Sur, Mac'e Denetim Merkezi'ni, Safari'ye anında çeviri özelliği gibi yeni özellikler, Mesajlar için bazı özellikleri mesajlaşma uygulamasının iOS ve iPadOS sürümleriyle eşit hale getiren yeni özellikler ve çeşitli özellikler getiriyor. Mac'teki diğer yeni özellikler, iyileştirmeler ve değişiklikler.

Facebook
Twitter
Daha

LinkedIn
Yazdır

Tumblr
Pinterest

Cep
Reddit

Telgraf
Naber

Skype

İlişkili