İOS 14.3'ün Beta 2'si ve iPadOS 14.3 Test Cihazları İçin Kullanılabilir

Apple, iPhone ve iPad sistem yazılımı için beta test programlarına katılan kullanıcılar için iOS 14.3 beta 2 ve iPadOS 14.3 beta 2'yi yayınladı.

Ayrıca Apple, Mac beta test kullanıcıları için macOS Big Sur 11.1 beta 1'i de piyasaya sürdü.

İOS 14.3 ve iPadOS 14.3'ün Betaları büyük olasılıkla hata düzeltmelerine ve geliştirmelere odaklanıyor, ancak beta güncellemesi ayrıca diğer küçük eklemeler ve değişikliklerin yanı sıra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max kameralar için ProRAW desteği gibi birkaç küçük yeni özellik içeriyor. Bunun beta yazılımı olduğunu hatırlamak, son sürümle birlikte gelenler görülecektir.

İOS 14.3 Beta 2 ve iPadOS 14.3 Beta 2 Nasıl İndirilir

Herhangi bir sistem yazılımı yüklemeden önce, özellikle beta sürümleri için her zaman bir cihazı yedekleyin. Uygun beta test kullanıcıları, en son iOS 14.3 ve iPadoS 14.3 beta sürümünü şimdi yazılım güncelleme mekanizmasından indirebilir:

“Ayarlar” uygulamasını açın
“Genel” e gidin ve “Yazılım Güncelleme” yi seçin
“İOS 14.3 beta 2” veya “iPadOS 14.3 beta 2” için “İndir ve Yükle” yi seçin

Her zaman olduğu gibi, cihaz yeni beta sürümünün kurulumunu tamamlamak için yeniden başlatılacaktır.

Beta sistem yazılımı, son derlemelerden daha az güvenilirdir ve bu nedenle çoğu kullanıcı tarafından çalıştırılması önerilmez. Bununla birlikte, geliştiriciler, testçiler ve hatta sadece meraklı veya maceracı olanlar, sistem yazılımı cephesinde Apple'dan nelerin geliştirildiğine bir göz atmak için geliştirici betalarını veya iOS 14 ve iPadOS 14'ün genel betalarını çalıştırabilirler.

Beta olmayan test kullanıcıları için, iPad ve iPhone için en son sistem yazılımı sürümü şu anda iOS 14.2 ve iPadOS 14.2'dir.

Facebook
Twitter
Daha

LinkedIn
Yazdır

Tumblr
Pinterest

Cep
Reddit

Telgraf
Naber

Skype

İlişkili