İOS 13.5 ve iPadOS 13.5'in GM'si Test İçin Çıktı

Apple, beta test programlarına kayıtlı olanlara iOS 13.5 ve iPadOS 13.5'in GM sürümlerini yayınladı.

Ayrı olarak, watchOS 6.2.5'in son sürümü, test için tvOS 13.4.5'in GM derlemesi ile birlikte kullanılabilir. Muhtemelen MacOS Catalina 10.15.5 GM de kısa süre içinde gelecek.

iOS 13.5 ve iPadOS 13.5, hata düzeltmeleri ve güvenlik iyileştirmelerinin yanı sıra COVID-19 poz günlüğü ve bildirimleri desteği, FaceTime grup çağrıları sırasında yakınlaştırmayı kapatma yeteneği, Face ID ile maske kullanımı için iyileştirmeler, Acil aramalar sırasında Tıbbi Kimlik bilgilerini ve Müzik uygulamasında bazı küçük düzenlemeleri paylaşma yeteneği.

İOS ve ipadOS beta test programlarına kayıtlı cihazları olan beta kullanıcıları, iOS 13.5 GM ve iPadOS 13.5 GM'yi şimdi Ayarlar uygulaması Yazılım Güncelleme mekanizmasından indirilebilecek şekilde bulabilirler.

WatchOS ve tvOS için yapılan beta testleri, ilgili Yazılım Güncelleme özellikleri aracılığıyla da mevcut GM güncellemelerini bulabilir.

GM, Golden Master anlamına gelir ve genellikle beta testinden sonra kesinleşmiş bir sürümdür ve daha sonra genel kullanıma sunulmaya devam eder. Bu nedenle, iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 son sürümlerinin yakında kamuoyuna açıklanmasını beklemek mantıklıdır.

Şu anda, Apple sistem yazılımının en son kararlı genel sürümleri iOS 13.4.1 ve iPadOS 13.4.1 ve Mac için MacOS Catalina 10.15.4 tamamlayıcı güncellemesidir.

Facebook
heyecan
Daha

LinkedIn
Yazdır

Tumblr
pinterest

Cep
Reddit

Telgraf
Naber

Skype

İlişkili

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.