Eternals Runtime 2.5 Saatten Fazla, Avengers: Endgame’den Sonra İkinci En Uzun MCU Filmi

Yazar-yönetmen Chloé Zhao, Eternals’ın Marvel Sinematik Evrendeki en uzun ikinci film olmaya hazır olduğunu açıkladı. 39 yaşındaki Çinli-Amerikalı film yapımcısı yeni bir röportajda, Eternals’ın iki buçuk saatten fazla süreceğini doğruladı. Bu, Eternals’ı ikinci en uzun MCU bölümü yapar. Ne de olsa, yalnızca bir MCU bölümü iki buçuk saatten uzun sürüyor – buna Avengers: Endgame deniyor ve üç saatlik işarete ulaştı. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı 149 dakikada çok yaklaştı.

Bağımsız bir Marvel filminin 150 dakikadan fazla sürmesi oldukça sıra dışı. Partinin en uzunu Kaptan Amerika: İç Savaş 147 dakika ve bunun nedeni dürüst olmak gerekirse mini bir Avengers filmi olmasıydı. Aslında, Yenilmezler (143) ve Yenilmezler: Ultron Çağı (141) daha kısaydı. Galaksinin Koruyucuları Vol. Sırada 2, 137 dakika var. Onu Captain America: The Winter Soldier (136), Black Panther (134), Black Widow (134), Spider-Man: Homecoming (133), Shang-Chi, Iron Man 3 (131), Thor: Ragnarok (130) takip ediyor. ), ve Örümcek Adam: Evden Uzakta (129). Diğer her şey yaklaşık iki saat veya daha az.

Eternals neden iki buçuk saatten uzun? Zhao’nun Fandango’ya söylediği şey şuydu: “Daha uzun olabilirdi! Bilirsiniz, on karakter, Gökseller ve 7000 yıl. Çok şey oluyor.”

Chloé Zhao, Interstellar, The Revenant ve Eternals Hakkında Daha Fazlasından İlham Aldı

Kim bu 10 karakter? Eternals, Celestials tarafından yaratılan ünvanlı ölümsüz varlıkları takip eder – Star-Lord’un babası Ego’da Guardians of the Galaxy Vol. 2’de bir Göksel ile tanıştık. 2 — ve süper güçlerini kozmik enerjiden alırlar. 7.000 yıldan fazla bir süredir Dünya’da gizlice yaşıyorlar.

Empatik Sersi rolünde Gemma Chan, uçabilen ve gözlerinden ışıklar saçabilen Ikaris rolünde Richard Madden, ellerinden mermiler atabilen Kingo rolünde Kumail Nanjiani ve ünlü bir Bollywood yıldızı olarak yaşıyor, Sprite rolünde Lia McHugh var. yanılsamalar yaratır ve ilk eşcinsel MCU süper kahramanı olan silah ve teknoloji mucidi Phastos olarak Brian Tyree Henry.

Ayrıca ilk sağır MCU süper kahramanı olan süper hızlı Makkari olarak Lauren Ridloff, zihin manipülatörü Druig olarak Barry Keoghan, Eternals’ın en güçlüsü Gılgamış olarak Don Lee, Eternals’ın iyileştirebilen ruhani lideri Ajak olarak Salma Hayek ve Angelina var. Jolie, kozmik enerjiden her türlü silahı yaratabilen elit savaşçı Thena rolünde.

Zhao, “Fakat bu filmde olanların gelecek üzerinde büyük etkileri olacak,” diye alay etti. Marvel Studios başkanı Kevin Feige, Eternals’ın MCU’yu yeniden tanımlayacağını iddia etti. Bunun için Zhao şunları söyledi: “Bence bunun büyük bir kısmı, izleyicilerin MCU’nun kökenini Celestials mitolojisi aracılığıyla keşfedecek olması. Bence filmin sonunda, Dünya gezegeninin kozmosla ve ayrıca kendi sakinleriyle olan ilişkisine dair yeni bir anlayışa sahip olacağız. Ancak bu anlamda MCU’nun geleceği üzerinde büyük bir etkisi olacaktır.”

Eternals Fragmanını Hintçe, Tamilce, Telugu, Kannada, Malayalam’da İzle Eternals Final Fragmanı Thanos Sorusunu Cevaplıyor, Deviants Shang-Chi Gişe Fırtınalarını Tanıtıyor, Çin’in Yardımı Olmasa Bile Kathryn Hahn WandaVision’ın Agatha Harkness Spin-Off’unda Geri Dönüyor: Rapor